Sitemizde şuan toplam 22885 film bulunmaktadır.

Arka Sokaklar | (x264 – 720p) | Güncel Tüm Bölümler – indir

Ekleyen: okaann27 | Tarih: 21 Ekim 2016

4
( Yüksek Kalite )

Arka Sokaklar | (x264 – 720p) | Güncel Tüm Bölümler – indir

Rıza babanın gözlerini açıp, uyanmasına sevinirken Erdal’ın hastaneye gelip bavuldaki bombanın patlamasıyla hastane binası patlamıştır. Ekip molozlar arasında kalmış, ışıklar sönmüş ve herkes sarsılmıştır. Pınar patlayan bombanın etkisinden kurtulmaya çalışıp Ayla ile birlikte Rıza’nın yanına koşar. Bu sırada hastane adeta yerle bir olmuş,  hastane personeli, hastalar, oradaki herkes canını *kurtarma derdine düşmüştür. Ekibe bu suikastı düzenleyen Azmi’nin ölü veya diri olarak etkisiz hale getirilmesi farz olmuştur.

Aradan 2 ay geçmiş, Rıza baba eşofmanlarını giymiş sabah yürüyüşüne çıkmıştır. Ömründe ilk defa 2 ay izin yapmış, vurulmuş, ölümden dönmüştür. Bunca olandan sonra, bunca yıllık emeğinden sonra dinlenmeyi hak etse de, yanıldığını düşünür. Önce ekibin başına gelmeyen kalmamıştır.

Sonrasında da memleketin. Önce havaalanındaki patlama, derken Ülkenin yaşadığı büyük ihanet. Rıza babanın tatili zorunlu olarak artık bitmiştir. Başlarında çok büyük bir görev vardır. Mitçi Faruk’tan gizli görev dosyası ellerine tutuşturulur. Firari Albay Yükse*l Yörük Türkiye’dedir. Ve fazlasıyla tehlikelidir.

Ekipte hemen hemen herkes tatili sırayla yapmıştır. Mesut ve Selin henüz tatile çıkamamış, Hüsnü başkomiserinde tatilde olması sebebiyle yoğunlukta artmıştır. Hüsnü’nün tatilden dönmesiyle Mesut bir boşluk yakalayıp, Selin’e de yaptığı sürpriz ile baş başa tatile giderler.


Tüm Bölümler ve Formatlar Tek Klasör Linktedir..


http://ul.to/folder/nvc7ln


http://turbobit.net/download/folder/1928589

 

Google'a Aşağıdaki Kelimeleri Yazarak Bize Ulaşabilirisiniz
arkasokalar indir, ark sokaklarindir, arka sokak mp3 indir film, arka sokaklar, dizi indir com mobil, arka sokaklar download, arka sokaklar son bölüm i video indir, arka sokaklar son sezon indir, arkasokaklar://downloads, arja sokaklar indir, arka sokaklar mp3 indir film, arka sokaklar mp14 indir, arka sokaklar ind, Arka Sokaklar filmi Mean Streets indir, arka sokaklar dizisini indir, Arka Sokaklar 409 Bölüm tek link indir, ARKA SOKAKLAR 4 BÖLÜM İNDİR, arka sokaklar 18 12 2015 indir, film dizi yerli arka sokaklar son indir

BENZER FILMLER
Arka Sokaklar (Tüm Bölümler) indir (DVBRip-HDTVRip) tek link
Normal Üye
Arka Sokaklar (Tüm Bölümler) indir (DVBRip-HDTVRip) tek link
Tüm Bölümler..
Final - 376.Bölüm Eklendi..
Arka Sokaklar 358.Bölüm indir (20.02.2015) HDTV 720p tek link indir
Normal Üye
Arka Sokaklar 358.Bölüm indir (20.02.2015) HDTV 720p tek link indir
358.Bölüm 720p
Arka Sokaklar 358.Bölüm indir (20.02.2015) DVBRip tek link indir
Normal Üye
Arka Sokaklar 358.Bölüm indir (20.02.2015) DVBRip tek link indir
358.Bölüm
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
İstek Sayfamızdan Bizlere istekte bulunabilirsiniz En kısa sürede Eklenecektir..
 film indir

tek link film indir